Bc. Marie Piekar

 fotograf  |  porodní asistentka

před focením

Na portrétní focení se doporučuji objednat 14dní předem. Den předem si focení potvrzujeme. Na focení si vymezte 1-2hodiny. Spěchání je na škodu.

Na samotné focení si doporučuji vzít neutrální oblečení, trička/mikiny bez nápisů, bez obrázků. Pokud se fotíte ve více lidech, snažte se barevně sladit. Není nutné, abyste byli všichni ve stejném odstínu jedné barvy. Každý můžete mít jiný odstín stejné barvy, anebo jsou také barvy které se doplňují. Pokud si nejste volbou jisti, vezměte si vícero oblečení na převlečení, nebo mne kontaktujte. Ráda vám poradím. Jsem na to zvyklá.

Také doporučuji přibrat pudr se štětcem, ať můžeme případně přepudrovat lesklé čela. 

Pokud se budete fotit s dětmi, vezměte si na focení cokoliv, co jim pomůže se uvolnit. Oblíbená hračka, kousek oblečení, případně bonbóny na uplácení.

Na focení venku, obvykle deku beru, ale pokud máte nějakou oblíbenou, určitě si ji vezměte.

Pokud máte zájem o focení v ateliéru, můžeme jej pronajmout v Havířově.

Fotografie se snažím do 14 dní od vašeho výběru dodat (může se lišit, doporučuji se aktuálně zeptat). Při focení svatby do 4týdnů.

Fotografie posílám přes zoneramu, přístupné pouze přes odkaz a heslo.

Co se týče úpravy fotek, mám snahu aby byly fotografie co nejvíce identické a tak dělám pouze jemné úpravy a jemnou retuš obličeje.
Nečeká vás nic jiného, než to co vidíte na webu.

Nikdy nezveřejňuji fotografie bez vašeho souhlasu.

Pokud na focení nedorazíte, nebo jej zrušíte těsně před focením, další focení jsem ochotna domluvit až po platbě předem.

Pokud máte další dotazy, prosím kontaktujte mne.
Budu se na vás těšit!

kontaktujte mě a domluvíme se na termínu