Bc. Marie Piekar

 fotograf  |  porodní asistentka

ceník

Mini focení – nabízím párkrát za rok, tématicky. Obvykle v sadech na jaře a pak vánoční focení. Pro více informací sledujte mou webovou stránku a stránku na facebooku.

Základní balíček –  2000 Kč
Focení v exteriéru, kdy výsledné, upravené fotografie dostanete v elektronické podobě ke stažení.

Focení trvá cca 1hodinu. Z tohoto focení obdržíte 20 upravených fotografií.

Po focení zasílám náhledy fotografií pomocí zoneramy a fotky si vybíráte vy. Na výběr fotografií máte 14dní, poté vyberu fotografie já.

Platbu můžete uhradit hotově při focení, anebo do tří dnů po focení převodem. (platí pro rodinnou fotografii, těhotenské focení, portrétní focení, focení po porodu)

Rozšířený balíček – 3500 Kč
Focení v exteriéru, kdy výsledné, upravené fotografie dostanete v elektronické podobě ke stažení.

Focení trvá cca 1-2hodiny. Z tohoto focení obdržíte 30 až 45 upravených fotografií, dle mého výběru. Toto focení doporučuji, pokud chcete zachytit nějaký příběh. Budu vybírat i momentky, detaily i portréty.

Platbu můžete uhradit hotově při focení, anebo do tří dnů po focení převodem. (platí pro rodinnou fotografii, těhotenské focení, poporodní focení, doporučuji na rodinné focení ala příběh, třeba doma, nebo výlet)Každá další fotografie nad rámec balíčku, je za 100,- Kč /kus.

K focení, které je mimo Havířov, je nutné připočíst 10kč/km.

Nabízím také dárkové poukazy na focení.

Focení porodu – momentálně nabízím zdarma jako bonus pro mé klientky, které doprovázím k porodu. Podmínkou je možnost nějaké fotografie po společném výběru a odsouhlasení sdílet. Pokud by si je žena nepřála sdílet, je možnost si za focení zaplatit 1000Kč(k částce doprovodu k porodu). U porodu jsem pořád hlavně srdcem porodní asistentka, nedokážu být jen fotograf. Proto tuto službu zatím nabízím spíše jako bonus k doprovodu(více info na mém druhém webu).

Celodenní focení svatby 13 000 Kč
Ranní chystání nevěsty, obřad, oběd, skupinové fotografie, focení novomanželů, první tanec, zábava.

Výsledné fotografie vybírám a upravuji já. 5 fotek ze svatby odesílám novomanželům do 1 týdne od svatby a zbylé fotografie do 4 týdnů. Přesný počet výsledných fotografií v ceníku nenaleznete. Ze svatby se snažím zaručit alespoň 100fotografií, ale bývá jich o dost více.

Menší svatba 8 500 Kč
Obřad, skupinové fotky s rodinou a focení novomanželů (ještě před obědem, nebo krátce po něm).

Výsledné fotografie vybírám a upravuji já. 5 fotek ze svatby odesílám novomanželům do 1 týdne od svatby a zbylé fotografie do 4 týdnů. Přesný počet výsledných fotografií v ceníku nenaleznete. Ze svatby se snažím zaručit alespoň 100 fotografií, ale bývá jich více.

Doprava 10kč/km (V rámci Havířova zdarma).

Focení svatby a rezervace termínu je platná až po podepsání rezervační smlouvy a zaplacení rezervační zálohy 2500Kč.

Před svatbou se se snoubenci ráda osobně vidím, kdy mi sdělíte vaše představy, projdeme harmonogram dne, časové možnosti.

Po setkání se snoubenci, s kterými podepíšu rezervační smlouvu následuje mini foto procházka, abychom se trochu oťukali. Po schůzce obdržíte cca 10 fotek a jsou v ceně svatebního balíčku, který jste si zarezervovali.

Pokud máte zájem o jiné služby, jako produktové fotografie, portréty na životopis, nebo fotografie na web k propagaci vaší práce zkontaktuje mne.