Bc. Marie Piekar

 fotograf  |  porodní asistentka

ceník

Mini focení – nabízím párkrát za rok, tématicky. Obvykle v sadech na jaře a pak vánoční focení. Pro více informací sledujte mou webovou stránku a stránku na facebooku.

Základní balíček –  2000 Kč
Focení v exteriéru, kdy výsledné, upravené fotografie dostanete v elektronické podobě ke stažení.

Focení trvá cca 1hodinu. Z tohoto focení obdržíte 20 upravených fotografií.

Po focení zasílám náhledy fotografií pomocí zoneramy a fotky si vybíráte vy. Na výběr fotografií máte 14dní, poté vyberu fotografie já.

Platbu můžete uhradit hotově při focení, anebo do tří dnů po focení převodem.

Rozšířený balíček – 3500 Kč
Focení v exteriéru, kdy výsledné, upravené fotografie dostanete v elektronické podobě ke stažení.

Focení trvá cca 1-2hodiny. Z tohoto focení obdržíte 30 až 45 upravených fotografií, dle mého výběru. Toto focení doporučuji, pokud chcete zachytit nějaký příběh. Budu vybírat i momentky, detaily i portréty.

Platbu můžete uhradit hotově při focení, anebo do tří dnů po focení převodem.

Brandové focení – 2000 Kč 
Chcete prezentovat svoji firmu, práci, nebo produkt?
Společně se domluvíme na účelu fotografií a následně vytvoříme ideální fotografie, které představí vaši práci novým klientům.
Po focení vám zašlu náhledy v zoneramě, kde si pomocí klientského výběru vyberete ty, které chcete upravit a dodat. V balíčku je 20 výsledných fotografií.

Platbu můžete uhradit hotově při focení, anebo do tří dnů po focení převodem.


Každá další fotografie nad rámec balíčku, je za 100,- Kč /kus.

K focení, které je mimo Havířov, je nutné připočíst 10kč/km.

Úprava fotografií do 24/48hodin je za příplatek 500,- Kč. Nezapomeňte se na tom domluvit dopředu.

Nabízím také dárkové poukazy na focení.


Focení porodu – momentálně nabízím zdarma jako bonus pro mé klientky, které doprovázím k porodu. Podmínkou je možnost nějaké fotografie po společném výběru a odsouhlasení sdílet. Pokud by si je žena nepřála sdílet, je možnost si za focení zaplatit 1000Kč(k částce doprovodu k porodu). U porodu jsem pořád hlavně srdcem porodní asistentka, nedokážu být jen fotograf. Proto tuto službu zatím nabízím spíše jako bonus k doprovodu(více info na mém druhém webu).

Celodenní focení svatby 13 000 Kč
Ranní chystání nevěsty, obřad, oběd, skupinové fotografie, focení novomanželů, první tanec, zábava.

Výsledné fotografie vybírám a upravuji já. 5 fotek ze svatby odesílám novomanželům do 1 týdne od svatby a zbylé fotografie do 4 týdnů. Přesný počet výsledných fotografií v ceníku nenaleznete. Ze svatby se snažím zaručit alespoň 100fotografií, ale bývá jich o dost více.

Menší svatba 8 500 Kč
Obřad, skupinové fotky s rodinou a focení novomanželů (ještě před obědem, nebo krátce po něm).

Výsledné fotografie vybírám a upravuji já. 5 fotek ze svatby odesílám novomanželům do 1 týdne od svatby a zbylé fotografie do 4 týdnů. Přesný počet výsledných fotografií v ceníku nenaleznete. Ze svatby se snažím zaručit alespoň 100 fotografií, ale bývá jich více.

Doprava 10kč/km (V rámci Havířova zdarma).

Focení svatby a rezervace termínu je platná až po podepsání rezervační smlouvy a zaplacení rezervační zálohy 2500Kč.

Před svatbou se se snoubenci ráda osobně vidím, kdy mi sdělíte vaše představy, projdeme harmonogram dne, časové možnosti.

Po setkání se snoubenci, s kterými podepíšu rezervační smlouvu následuje mini foto procházka, abychom se trochu oťukali. Po schůzce obdržíte cca 10 fotek a jsou v ceně svatebního balíčku, který jste si zarezervovali.